Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVII Zwyczajna Sesja Rady Gminy w Krzynowłodze Małej".
Uchwała w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Krzynowłoga Mała na lata 2021- 2033.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | wstrzymał się |
3 | Kamil Gadomski | za |
4 | Magdalena Glina | za |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | wstrzymał się |
9 | Alina Obrębska | wstrzymał się |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |
Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Krzynowłoga Mała na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | wstrzymał się |
3 | Kamil Gadomski | wstrzymał się |
4 | Magdalena Glina | wstrzymał się |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | wstrzymał się |
9 | Alina Obrębska | wstrzymał się |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |
Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie do zasobu nieruchomości gminnych, nieruchomości gruntowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | za |
3 | Kamil Gadomski | za |
4 | Magdalena Glina | za |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | za |
9 | Alina Obrębska | za |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |
Uchwała w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Krzynowłoga Mała na rok 2021.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | za |
3 | Kamil Gadomski | za |
4 | Magdalena Glina | za |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | za |
9 | Alina Obrębska | za |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |
Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Krzynowłoga Mała.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | za |
3 | Kamil Gadomski | za |
4 | Magdalena Glina | za |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | za |
9 | Alina Obrębska | za |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |
Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Krzynowłoga Mała dla obszaru działki nr 249/5 w obrębie Romany Sebory.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Adam Bobiński | za |
2 | Jolanta Dawidczyk | za |
3 | Kamil Gadomski | za |
4 | Magdalena Glina | za |
5 | Krzysztof Kukliński | za |
6 | Ilona Leleniewska | za |
7 | Zdzisław Łojewski | za |
8 | Leonard Mikołajewski | za |
9 | Alina Obrębska | za |
10 | Monika Popiołek | za |
11 | Jolanta Katarzyna Przybyłek | za |
12 | Anna Roman | za |
13 | Bogdan Stryjewski | za |
14 | Renata Smolińska | za |
15 | Adam Wójcicki | za |